Pagina 1 van 2

ASTEP

Astep

Astep is een familie design-bedrijf met inmiddels de ervaring van drie generaties de nieuwe generatie overbrugt verleden en toekomst met de nieuwste ontwikkelingen in digitale technologieën.

Astep is een Deens designlabel met Italiaanse roots. De familie Sarfatti  zijn de grondleggers van dit prachtige verlichtingsmerk. Ze brengen naast beroemde klassiekers uit de jaren 50 ook nieuwe lampen met zeer innovatieve technieken op de markt.

In een wereld waarin digitale oplossingen steeds meer doordringen in ons dagelijks leven, streeft Astep ernaar om de kwaliteit van leven die nieuwe technologieën bieden te combineren met het respect voor mensen, objecten en het milieu dat altijd de kern is geweest van goed ontwerp.

Door het nieuwe te omarmen en tegelijkertijd de grootste eerbied te bewaren voor wat is geweest - door het werk van grote geesten uit het verleden en grote geesten van het heden te koppelen - willen we de relatie tussen mensen en hun huizen bevorderen. Een vloeiend landschap van producten die de warmte van huiselijkheid kunnen brengen waar mensen het nodig hebben.

Hun motto is streven naar de nodige beweging van een nooit eindigende reis, de reis van evolutie. Het verwijst naar een natuurlijke maar essentiële stap op weg naar het creëren van iets dat is beter, meer substantieel, meer de moeite waard. Ze hebben designklassiekers verbeterd en opnieuw op de markt gebracht zodat wij er weer jaren van kunnen genieten.

Lees meer
})(document);