De decoratieve en moderne hanglamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1950 en nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor boven uw tafel.
De decoratieve wandlamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een elegant ontwerp uit 1950 en is nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor aan uw muur.
De decoratieve en moderne wandlamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1950 en nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor aan uw muur
De elegante Astep plafondlamp model 2042 maakt deel uit van de Le Sfere collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
De draadloze Nox tafel lamp van het Deense Astep is zowel geschikt voor binnen en buiten, prachtig ontwerp van Argentijnse designer Alfredo Häberli.
De hanglamp van Astep model 2109 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
Een ontwerp van Vittoriano Viganó uit 1951 en onderdeel van de VV Cinquanta verlichting serie, de vloerlamp is een sculpturaal meesterwerk!
De prachtige portable Astep Pepa Tafellamp van Francesco Faccin is gemaakt van karaktervol essenhout en geïnspireerd op een pepermolen.
De Astep hanglamp Model 2129 is een prachtig voorbeeld van één van Gino Sarfatti's visionaire ontwerpen, deze is opnieuw beschikbaar.
De Astep 537 tafellamp van Italiaanse designer Gino Sarfatti is een meesterlijk licht ontwerp uit 1951 en prachtig door de gebruikte materialen en het speelse ontwerp.
Een prachtige heruitgave van deze subtiele design klassieker van Gino Sarfatti, een slanke LED uplighter beschikbaar in 3 hoogtes.
De wandlamp van Astep model 237 maakt deel uit van de Le Sfere collectie ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti al in 1959.
De elegante Astep model 548 tafellamp van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van indirect licht.
De wandamp van Astep model 238 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.