De iconische en elegante tafellamp van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van mooi indirect licht.
De elegante Astep model 548 tafellamp van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van indirect licht.
De elegante Astep tafellamp van designer Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van mooi indirect licht.
Een ontwerp van Vittoriano Viganó uit 1951 en onderdeel van de VV Cinquanta verlichting serie, de vloerlamp is een sculpturaal meesterwerk!
Een ontwerp van Vittoriano Viganó uit 1951 en onderdeel van de VV Cinquanta verlichting serie, de wandlamp is een sculpturaal meesterwerk!
Een ontwerp van Vittoriano Viganó uit 1951 en onderdeel van de VV Cinquanta verlichting serie, de lamp is een sculpturaal meesterwerk!
De prachtige portable Astep Pepa Tafellamp van Francesco Faccin is gemaakt van karaktervol essenhout en geïnspireerd op een pepermolen.
De draadloze Nox tafel lamp van het Deense Astep is zowel geschikt voor binnen en buiten, prachtig ontwerp van Argentijnse designer Alfredo Häberli.
De elegante Astep 549 tafellamp van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van indirect licht.
De Astep 537 tafellamp van Italiaanse designer Gino Sarfatti is een meesterlijk licht ontwerp uit 1951 en prachtig door de gebruikte materialen en het speelse ontwerp.
De wandamp van Astep model 238 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
De wandamp van Astep model 237 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
De wandlamp van Astep model 237 maakt deel uit van de Le Sfere collectie ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti al in 1959.
Astep is een familie design-bedrijf met inmiddels de ervaring van drie generaties de nieuwe generatie overbrugt verleden en toekomst met de nieuwste ontwikkelingen in digitale technologieën.
Astep is een Deens designlabel met Italiaanse roots. De familie Sarfatti zijn de grondleggers van dit prachtige verlichtingsmerk. Ze brengen naast beroemde klassiekers uit de jaren 50 ook nieuwe lampen met zeer innovatieve technieken op de markt.
In een wereld waarin digitale oplossingen steeds meer doordringen in ons dagelijks leven, streeft Astep ernaar om de kwaliteit van leven die nieuwe technologieën bieden te combineren met het respect voor mensen, objecten en het milieu dat altijd de kern is geweest van goed ontwerp.
Door het nieuwe te omarmen en tegelijkertijd de grootste eerbied te bewaren voor wat is geweest - door het werk van grote geesten uit het verleden en grote geesten van het heden te koppelen - willen we de relatie tussen mensen en hun huizen bevorderen. Een vloeiend landschap van producten die de warmte van huiselijkheid kunnen brengen waar mensen het nodig hebben.
Hun motto is streven naar de nodige beweging van een nooit eindigende reis, de reis van evolutie. Het verwijst naar een natuurlijke maar essentiële stap op weg naar het creëren van iets dat is beter, meer substantieel, meer de moeite waard. Ze hebben designklassiekers verbeterd en opnieuw op de markt gebracht zodat wij er weer jaren van kunnen genieten.