Een prachtige heruitgave van deze subtiele design klassieker van Gino Sarfatti, een slanke LED uplighter beschikbaar in 3 hoogtes.
De elegante Astep plafondlamp model 2042 maakt deel uit van de Le Sfere collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
De decoratieve en moderne hanglamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1950 en nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor boven uw tafel.
De decoratieve wandlamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een elegant ontwerp uit 1950 en is nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor aan uw muur.
De decoratieve en moderne wandlamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1950 en nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor aan uw muur
De hanglamp van Astep model 2109 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
De Astep hanglamp Model 2129 is een prachtig voorbeeld van één van Gino Sarfatti's visionaire ontwerpen, deze is opnieuw beschikbaar.
De wandlamp van Astep model 237 maakt deel uit van de Le Sfere collectie ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti al in 1959.
De wandamp van Astep model 237 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
De wandamp van Astep model 238 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
De Astep 537 tafellamp van Italiaanse designer Gino Sarfatti is een meesterlijk licht ontwerp uit 1951 en prachtig door de gebruikte materialen en het speelse ontwerp.
De elegante Astep 549 tafellamp van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van indirect licht.