34 producten
Astep: Model 2065 Hanglamp
Astep: Model 2065 Hanglamp

De decoratieve en moderne hanglamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1950 en nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor boven uw tafel.

€1.195,00
Bekijk product
Astep: Model 2065 wandlamp met stekker

De decoratieve en moderne wandlamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1950 en nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor aan uw muur

€1.997,00
Bekijk product
Astep: Model 2065 Wandlamp
Astep: Model 2065 Wandlamp

De decoratieve wandlamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een elegant ontwerp uit 1950 en is nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor aan uw muur.

€1.815,00
Bekijk product
Astep: VV Cinquanta hanglamp
Astep: VV Cinquanta hanglamp

Een ontwerp van Vittoriano Viganó uit 1951 en onderdeel van de VV Cinquanta verlichting serie, de lamp is een sculpturaal meesterwerk!

€2.305,00
Bekijk product
Astep: Nox lamp, wit opaal
Astep: Nox lamp, wit opaal

De draadloze Nox tafel lamp van het Deense Astep is zowel geschikt voor binnen en buiten, prachtig ontwerp van Argentijnse designer Alfredo Häberli.

€915,00
Bekijk product
Astep - Model 2050 hanglamp - pearl

Een heruitgave van de iconische en elegante Model 2050 lamp van Italiaanse designers Franco Albini & Franca Helg, beschikbaar met een smoke en pearl lampenkap.

€1.440,00
Bekijk product
Astep: Model 2109 kroonluchter

De hanglamp van Astep model 2109 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.

€7.865,00
Bekijk product
Astep: VV Cinquanta vloerlamp
Astep: VV Cinquanta vloerlamp

Een ontwerp van Vittoriano Viganó uit 1951 en onderdeel van de VV Cinquanta verlichting serie, de vloerlamp is een sculpturaal meesterwerk!

€1.100,00
Bekijk product
Astep: Model 2042/6 plafondlamp

De elegante Astep plafondlamp model 2042 maakt deel uit van de Le Sfere collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.

€3.328,00
Bekijk product
Astep: Model 537 Tafellamp
Astep: Model 537 Tafellamp

De Astep 537 tafellamp van Italiaanse designer Gino Sarfatti is een meesterlijk licht ontwerp uit 1951 en prachtig door de gebruikte materialen en het speelse ontwerp.

€956,00
Bekijk product
Astep: VV Cinquanta Twin wandlamp

Een ontwerp van Vittoriano Viganó uit 1951 en onderdeel van de VV Cinquanta verlichting serie, de wandlamp is een sculpturaal meesterwerk!

€1.537,00
Bekijk product
Astep: Pepa tafellamp
Astep: Pepa tafellamp

De prachtige portable Astep Pepa Tafellamp van Francesco Faccin is gemaakt van karaktervol essenhout en geïnspireerd op een pepermolen.

€634,00
Bekijk product
Astep - LT8 vloerlamp
Astep - LT8 vloerlamp

De Astep vloerlamp LT8 heeft een ongeëvenaarde elegantie en is opnieuw beschikbaar, een ontwerp van Osvaldo Borsani.

€2.245,00
Bekijk product
Astep: Model 2129 hanglamp
Astep: Model 2129 hanglamp

De Astep hanglamp Model 2129 is een prachtig voorbeeld van één van Gino Sarfatti's visionaire ontwerpen, deze is opnieuw beschikbaar.

€2.480,00
Bekijk product
Astep - Isol Vloerlamp H126
Astep - Isol Vloerlamp H126

Door het gebruik van de allernieuwste Snowsound-technologie, is de Astep Isol-vloerlamp van David Thulstrup's een staaltje beheersing van vorm en functie.

€1.845,00
Bekijk product

Astep

Astep is een familie design-bedrijf met inmiddels de ervaring van drie generaties de nieuwe generatie overbrugt verleden en toekomst met de nieuwste ontwikkelingen in digitale technologieën.

Astep is een Deens designlabel met Italiaanse roots. De familie Sarfatti  zijn de grondleggers van dit prachtige verlichtingsmerk. Ze brengen naast beroemde klassiekers uit de jaren 50 ook nieuwe lampen met zeer innovatieve technieken op de markt.

In een wereld waarin digitale oplossingen steeds meer doordringen in ons dagelijks leven, streeft Astep ernaar om de kwaliteit van leven die nieuwe technologieën bieden te combineren met het respect voor mensen, objecten en het milieu dat altijd de kern is geweest van goed ontwerp.

Door het nieuwe te omarmen en tegelijkertijd de grootste eerbied te bewaren voor wat is geweest - door het werk van grote geesten uit het verleden en grote geesten van het heden te koppelen - willen we de relatie tussen mensen en hun huizen bevorderen. Een vloeiend landschap van producten die de warmte van huiselijkheid kunnen brengen waar mensen het nodig hebben.

Hun motto is streven naar de nodige beweging van een nooit eindigende reis, de reis van evolutie. Het verwijst naar een natuurlijke maar essentiële stap op weg naar het creëren van iets dat is beter, meer substantieel, meer de moeite waard. Ze hebben designklassiekers verbeterd en opnieuw op de markt gebracht zodat wij er weer jaren van kunnen genieten.

Menu
Mijn account
Registreren
Maak bestellen nóg makkelijker!
  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen
Registreren
Inloggen
Or sign up here
Favorites
U heeft geen items in uw lijst.
Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Ga verder met winkelen
Filters
Taal & Valuta
Valuta
EUR
£ GBP
$ USD
C$ CAD