De wandamp van Astep model 238 maakt deel uit van de Le Sfere-collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
Een prachtige heruitgave van deze subtiele design klassieker van Gino Sarfatti, een slanke LED uplighter beschikbaar in 3 hoogtes.
De wandlamp van Astep model 237 maakt deel uit van de Le Sfere collectie ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti al in 1959.
De decoratieve en moderne wandlamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1950 en nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor aan uw muur
De decoratieve wandlamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een elegant ontwerp uit 1950 en is nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor aan uw muur.
De Astep hanglamp Model 2129 is een prachtig voorbeeld van één van Gino Sarfatti's visionaire ontwerpen, deze is opnieuw beschikbaar.
De elegante Astep plafondlamp model 2042 maakt deel uit van de Le Sfere collectie, ontworpen door de legendarische Italiaanse lichtontwerper Gino Sarfatti in 1959.
De prachtige portable Astep Pepa Tafellamp van Francesco Faccin is gemaakt van karaktervol essenhout en geïnspireerd op een pepermolen.
De Astep 537 tafellamp van Italiaanse designer Gino Sarfatti is een meesterlijk licht ontwerp uit 1951 en prachtig door de gebruikte materialen en het speelse ontwerp.
De decoratieve en moderne hanglamp Model 2065 van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1950 en nu volledig in een nieuw design jasje gestoken voor boven uw tafel.
De elegante Astep 549 tafellamp van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van indirect licht.
De iconische en elegante tafellamp van Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van mooi indirect licht.
De elegante Astep tafellamp van designer Gino Sarfatti is een ontwerp uit 1951 en is een mooi voorbeeld van mooi indirect licht.